Satış Ortaklığı Sistemi
 • Satış Ortaklığı

  Günümüzde e-ticaret ile alışveriş oranı katlanarak büyümekte ve bu büyüme gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu doğrultuya ayak uydurmaya çalışan ve bu pazardaki yerini almak isteyen satıcıların sayısı ve talepleri de gittikçe artmaktadır. Biz de bu talepleri görüyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz. Çözümlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir.

       Sizler için 5 farklı iş modeli geliştirdik.

           Komisyonlu Satış
           XML Bayiliği
           Kupon Kodu Paylaşımı
           Referans Link Paylaşımı
           Drop Shipping


  İçerikle ilgili detaylı bilgiye yukarıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 • Komisyonlu Satış

  KOMİSYONLU SATIŞ

  Sistemine dahil olarak tüm ürünlerimizi, sosyal medya hesaplarınız ve internet sitenizde satabilirsiniz. Her satışınızdan belirlenen oranda komisyon kazanıp, kendi işinize daha fazla yatırım yaparak daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sisteme dahil olduğunuzda Karincamoda.com’un tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Size bu süreci aşağıda adım adım anlatmaya çalıştık.


   1.    
    Nasıl Bayi Olurum?
    Öncelikle bu sayfayı tamamen okuyup, incelemeniz gerekiyor. Daha sonra sitemize üye olup 0543 327 1701 nolu Whatsapp Bayi Destek Hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Buradan üye olduğunu mail adresinizi ve satış yapacağınız kanalları bize bildirebilirsiniz.

    Gerekli kontroller yapıldıktan sonra bayilik işlemleriniz aynı gün içerisinde tamamlanıp size bilgi verilecektir. Bu sürecin sonunda ürünlerimizi satmaya başlayabilirsiniz.

         2. Görsel ve Ürün Paylaşımı

    Bayilik işlemleriniz tamamlandıktan sonra size Whatsapp grubumuzdan ürünlerimizin resimlerini, açıklamalarıyla bir göndereceğiz. Bu görselleri sosyal medya hesabınızda ya da farklı bir yerde paylaşarak satışa başlayabilirsiniz. Eğer bir web siteniz varsa XML hizmetimizi talep edebilirsiniz. 

        3. Sipariş Süreci

    Her şey tamamlandı, sosyal medya ve diğer mecralarda paylaşımlarınızı yaptınız ve sipariş almaya başladınız. Bu aşamadan sonra sipariş aşamasına geçebiliriz.

    -Sitemizden size özel bayilik verdiğimiz için öncelikle sitemize giriş yapınız.
    -Sipariş aldığınız ürünü veya ürünleri sepetinize ekleyin.
    -Sepetteki ürünleri kontrol ettikten sonra adres kısmına geçiş yapın.
    -Adres kısımlarını müşteriden aldığınız bilgiler doğrultusunda doldurun.
    -Kargonuzu seçip ödeme sayfasına geçiş yapın.
    -Ödeme sayfasında size en uygun olan ödeme yöntemizi seçip siparişinizi tamamlayın.
    -Bu aşamadan sonraki süreç tamamen bize ait. Ödemeniz onaylandıktan sonra kargolama süreçleri başlıyor.

         4. Kargo Gönderimi

    -Siparişiniz tarafımızca özenle hazırlanıp kargo firmasına teslim edilmektedir.  Siparişler çoğunlukla aynı gün içerisinde kargoya verilir ancak yoğunluk durumuna göre 2. güne sarkabilir. Siparişlerinizi ve sipariş süreçlerinizi kendi panelinizde görüntüleyebilirsiniz.

        5. Hakediş

    -
    Komisyon hakedişi, müşteriye teslim edilen kargolar için geçerlidir. 1 aylık süre sonunda siparişinizdeki toplam ürün bedeli üzerinden hesaplanır.

    -Teslim edilmeyip geri dönen kargoların gidiş ve geliş kargo maliyeti firmamız tarafından karşılandığı için hakedişlerden düşürülür.

    -Hesaplar her ayın 10'undan itibaren yapılır. Hesaplama yapılırken bir önceki ayın 1'i ile 30'u arasındaki satışlarınız baz alınır. Hesaplamaların 10 gün sonra başlamasının sebebi ise ayın son günlerinde gönderilen kargoların durumlarının netleşmesini beklemektir.

    -Aylık 15.000TL'ye kadar yapılan satışlar için komisyon oranımız , aylık 15.000TL üzerine çıkan bayilerimiz için bu oran 'dir. Bu baremler toplam satış tutarı için değil aylık yapılan satışlar için geçerlidir. Satış tutarları her ay yeniden hesaplanır.

        6. Kargo Ücretleri

    250TL'lik alışverişlerin üzerindeki siparişlerde kargo ve kapıda ödeme ücretsizdir. Bu tutarın altında kalan siparişlerde kargo ve kapıda ödeme bedeli sipariş tutarının üzerine ekleyerek müşteriye yansıtılmaktadır.

        7. Değişim ve İade

    Müşterileriniz ürünü teslim aldıkları zaman 1 hafta içerisinde değişim ve iade yapabilirler. Bunun için siparişle birlikte gönderdiğimiz değişim/iade kağıdını saklamalı ve değişim/iade yapmak istediği ürünleri muhafaza etmelidir. Bu ürünlerin;
    -Etiketi koparılmamış ve kullanılmamış olması ve Aras Kargo ile "1921248851457" anlaşma numaramızla karşı ödemeli olarak göndermesi yeterlidir.

    Değişimler için müşterinizin gönderdiği ürünler bize geldikten sonra kontrolden geçer ve onaylanan değişimler için kupon tanımlanıp kupon kodu size bildirilir. Siz ve bu kupon kodu ile müşterilerinize yeni sipariş oluşturup değişimi tamamlarsınız.

    İadeler için ise yine gelen ürünler kontrolden geçerek onaylandıktan sonra müşterinizin değişim/iade kartında belirttiğini hesap bilgilerine ücret iadesi tarafımızca yapılır. 

            DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
    Aras Kargo haricinde bizim ödeyeceğimiz şekilde gönderilen iadeler teslim alınmayacaktır.
    Etiketi kopartılmış ve kullanılmış ürünlerde iade ve değişim yapılmaz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.